Ludzie Inicjatyw

Poznaj Zarząd i Komisję Rewizyjną Klubu Myśli Społecznej Inicjatywy

Zarząd Stowarzyszenia

Prezes Zarządu

Przemysław Derwich

E-mail: Przemyslaw.Derwich@inicjatywy.org

Wiceprezeska Zarządu

Katarzyna Iwińska

E-mail: Katarzyna.Iwinska@inicjatywy.org

Skarbnik

Łukasz Malinowski

E-mail: Lukasz.Malinowski@inicjatywy.org

 

Członkowie Zarządu

Katarzyna Błaszczyk

E-mail: Katarzyna.Blaszczyk@inicjatywy.org

Ewa Iwińska

E-mail: Ewa.Iwinska@inicjatywy.org

Karolina Lignar

E-mail: Karolina.Lignar@inicjatywy.org

Komisja rewizyjna

Marek Koszela

Monika Zderkiewicz 

Monika Jakubek-Skultecka

 

 

Statut

otwiera się w nowym oknie

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress